Okap przyścienny

Zapoznaj się z pełną ofertą produktów kategorii Okap przyścienny lub zawęź ofertę poprzez kliknięcie w logo określonej marki:

Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie 1–72 z 451 wyników

Dostępne w naszej ofercie okapy przyścienne to praktyczne produkty z wysokiej jakości wentylatorem z dużą mocą pracy oraz z energooszczędnym oświetleniem LED, które zapewniają doskonałe warunki podczas przygotowywania posiłków. U nas klient znaleźć może okapy przyścienne znanych marek Bosch, Elica, Faber, Franke, Fulgor, Siemens oraz Whirlpool. Klientom oferujemy okapy z możliwością pracy w obiegu otwartym lub zamkniętym o różnych wymiarach oraz kolorystyce.

Okap to urządzenie, które stosuje się w celu odprowadzania i oczyszczania powietrza z oparów i wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń pojawiających się w trakcie codziennego przygotowywania posiłków. W naszym bogatym i systematycznie uzupełnianym o kolejne pozycje asortymencie klient znaleźć może wykonane z wysokiej klasy materiałów okapy przyścienne. Dostępny u nas sprzęt AGD do zabudowy montuje się do ściany nad płytą grzewczą, a dzięki usuwaniu nadmiernej wilgoci, zanieczyszczeń oraz tłustych cząsteczek, kuchnia przez cały czas pozostaje czysta.