Piekarniki z mikrofalą

Zapoznaj się z pełną ofertą produktów kategorii Piekarniki z mikrofalą lub zawęź ofertę poprzez kliknięcie w logo określonej marki:

Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 71

Dostępne w naszym asortymencie piekarniki z mikrofalą do zabudowy posiadają wiele przydatnych funkcji i udogodnień, jak chociażby termoobieg, który gwarantuje równomierne pieczenie potraw z każdej strony. Naszym klientom mamy do zaoferowania wysokojakościowy sprzęt AGD do zabudowy znanych i cenionych producentów takich jak AEG, Bosch, Fulgor, Grundig, Siemens, Whirlpool oraz Smeg.

Piekarnik to urządzenie, którego nie powinno zabraknąć w żadnym gospodarstwie domowym. Dużą popularnością cieszy się również kuchenka mikrofalowa. Jeśli jednak ograniczona powierzchnia kuchni nie pozwala na umieszczenie w niej obu sprzętów, rozwiązaniem może okazać się zakup urządzenia, jakim jest piekarnik z mikrofalą. Dostępne w naszej ofercie piekarniki z mikrofalą to cieszący się rosnącą popularnością sprzęt AGD do zabudowy, który umożliwia jednoczesne korzystanie z funkcji piekarnika, jak i mikrofali. Dzięki takiemu rozwiązaniu w krótkim czasie przygotować można smaczne i chrupiące potrawy. Zarówno piekarnik, jak i mikrofalę używać można także niezależnie, w zależności od bieżących potrzeb.