Okap wyspowy

Zapoznaj się z pełną ofertą produktów kategorii Okap wyspowy lub zawęź ofertę poprzez kliknięcie w logo określonej marki:

Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie 1–72 z 243 wyników

Nasza bogata oferta okapów wyspowych obejmuje urządzenia produkowane przez markę Bosch, Elica, Faber, Siemens, Whirlpool, Franke, a także Falmec. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się innowacyjnością, a także wysoką jakością komponentów, przez co spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Okap wyspowy to bardzo wydajne i nowoczesne rozwiązanie do zabudowy, które doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, usuwając nawet najintensywniejsze zapachy podczas przygotowywania posiłków. Do niewątpliwych zalet wyciągów wyspowych zalicza się cichy i energooszczędny silnik, energooszczędne oświetlenie LED, które doskonale oświetli kuchenny blat podczas przygotowywania posiłków, a także bardzo cichą pracę. Okapy wyspowy ceniony jest również za prostotę obsługi. Urządzenie to sprawdzi się nie tylko jako pochłaniacz zapachów, ale również jako ciekawy element wyposażenia kuchennego wnętrza, który może pełnić także funkcje dekoracyjne, idealnie komponując się z kolorystyką kuchennego wnętrza.