Piekarniki z parowarem

Zapoznaj się z pełną ofertą produktów kategorii Piekarniki z parowarem lub zawęź ofertę poprzez kliknięcie w logo określonej marki:

Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie 1–72 z 139 wyników

Piekarniki z parowarem to przydatne urządzenia, które doskonale sprawdzają się nie tylko do pieczenia, ale będą także doskonałym sposobem na przygotowywanie smacznych dań na parze. Naszym klientom oferujemy niezawodne piekarniki z parowarem marki AEG, Bosch, Electrolux, Franke, Grundig, Fulgor, Siemens oraz Smeg.

Dostępne u nas energooszczędne piekarniki z parowarem łączą w sobie cechy tradycyjnego piekarnika oraz parowaru. Oferowane przez nas urządzenia umożliwiają więc użytkownikom pieczenie potraw zarówno w sposób tradycyjny, jak i przygotowywanie lekkich i zdrowych posiłków na parze. Dzięki temu wielofunkcyjnym piekarnikom z funkcją pary do zabudowy przygotowywanie posiłków staje się jeszcze bardziej efektywne. Przyczyniają się do tego przede wszystkim praktyczne funkcje, jak chociażby termoobieg, grzanie góra/dół oraz podgrzewanie, podtrzymywanie ciepła oraz dodatkowe metody grzania z wykorzystaniem pary. Oferowane przez nas produkty posiadają również przydatne zabezpieczenia przed uruchomieniem przez dziecko.