Okap sufitowy

Zapoznaj się z pełną ofertą produktów kategorii Okap sufitowy lub zawęź ofertę poprzez kliknięcie w logo określonej marki:

Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie 1–72 z 92 wyników

U nas klient znaleźć może okapy sufitowe marki Elica, Falmec, Franke, Siemens oraz Fulgor w różnych rozmiarach i kolorystyce, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dostępne produkty posiadają wiele przydatnych funkcji, w tym między innymi możliwość monitorowania oparów kuchennych i zapachów, a także opcję automatycznego dopasowywania mocy wyciągu.

Dostępne w ofercie naszej firmy okapy sufitowe to wysokiej jakości urządzenia o niezwykłej mocy i wydajności. Wyróżnia je niezawodność i ponadczasowy design. Doskonale poradzą sobie podczas częstego i bardzo intensywnego gotowania – polecane są zwłaszcza do pomieszczeń kuchennych o większej powierzchni. Okap sufitowy to wyciąg kuchenny, który jak sama nazwa wskazuje, jest montowany na suficie. Prezentowane w naszej ofercie okapy sufitowe stanowić mogą również doskonałe źródło światła w kuchni. Jeśli zamontuje się je w suficie właściwym, będą z niego nieznacznie wystawać, z kolei urządzenie zamontowane w suficie podwieszanym znajdzie się na jego poziomie.